Савицький
Вячеслав Владиславович
В.о. генерального директора

Автобіографія

Касяненко
Лариса Вікторівна
Перший заступник
генерального директора

Автобіографія

Ящук
Світлана Миколаївна
Комерційний
директор

Автобіографія

Белендік
Віталій Михайлович
Виконавчий
директор

Автобіографія

Тур
Васил Іванович
Головний
інженер

Автобіографія

Кравчук
Тетяна Юріївна
Заступник генерального
директора з організаційних
питань
Автобіографія

Державне комунальне підприємство «Плесо» створено рішенням виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 03.07.1995 № 204 «Про заходи щодо охорони, утримання та експлуатації внутрішніх водойм м.Києва», правонаступником якого на сьогодні є Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».  

У своїй діяльності КП «Плесо» підпорядковується Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

  • Зовнішній благоустрій, охорона, утримання та експлуатація внутрішніх водойм і земель водного фонду, покращення їх рекреаційної спроможності та екологічного стану.
  • Впровадження системи заходів, спрямованих на запобігання, обмеження і ліквідацію наслідків забруднення, засмічення і виснаження внутрішніх водойм м. Києва:

— cтворення спеціалізованих служб по догляду за річками, озерами, прибережними захисними смугами, гідротехнічними спорудами, об’єктів природозахисного фонду;

— раціональне використання штучних водойм із прибережними захисними смугами, їх благоустрій та створення належних умов для відпочинку населення міста.

  • Проведення науково-виробничої та організаційно-господарської діяльності у сфері створення і розвитку туристичної, спортивно-оздоровчої, розважальної та соціально-культурної інфраструктури на землях водного фонду м. Києва.
  • Організація і здійснення рятувально-водолазних робіт для забезпечення безпеки людей на воді у місцях масового організованого та неорганізованого відпочинку в межах міста Києва.
  • Організація і надання медичними працівниками першої невідкладної допомоги при нещасних випадках на воді та у місцях відпочинку біля води.
  • Організація системи екологічної безпеки у місцях організованого відпочинку на пляжах і внутрішніх водоймах м. Києва.
  • Організація комплексу заходів (проектування, будівництво, експлуатація) щодо очистки стічних вод дощової каналізації.
  • Проведення землевпорядних робіт.
  • Надання послуг у сфері відпочинку та рекреації.
  • Виконання функцій замовника на виконання проектних і будівельних робіт щодо:

— громадських будівель і споруд, відповідно до чинного законодавства;

— гідротехнічних споруд водогосподарського призначення;

— внутрішніх і зовнішніх мереж водопроводу, каналізації;

— електропостачання та споруд на них;

— благоустрою територій;

— захисту територій від затоплення.