ICE-ТЕСТ КП «ПЛЕСО»

13.01.2023

Перевірте, наскільки досконало ви знаєте правила безпеки, порятунку та самопорятунку на кризі.
Тест містить 15 запитань.

Як за кольором криги дізнатися її міцність? Чи можна під час перебування на кризі випити трохи алкоголю, аби зігрітись? У яких випадках за ненадання допомоги передбачена кримінальна відповідальність? Людину, яка провалилась, треба відігрівати у помірно теплій чи добре гарячій воді?
Підлідна риболовля, прогулянка із дітьми, катання на ковзанах, похід на лижах чи просто бажання скоротити шлях на роботу – найтиповіші способи використання замерзлих водойм. Тож майже завжди мета виходу на кригу неспівмірна з ризиком для життя.
Сучасні кліматичні умови з короткотривалими періодами морозної погоди не дозволяють бути впевненими у достатній міцності льоду на водоймах України. У розвагах на кризі немає жодної об’єктивної необхідності. А намагаючись скоротити шлях кригою, ви ризикуєте скоротити тривалість власного життя. Тому найбільш розумне рішення – не наражати своє життя на невиправданий ризик і не виходити на замерзлі водойми взагалі.
Проте, впевненість у власних знаннях не завадить нікому. Мета створення цього тесту – в інтерактивній формі підвищити рівень обізнаності населення про техніку безпеки на кризі, правильні алгоритми порятунку і самопорятунку, а також про основи надання домедичної допомоги при переохолодженні.